.

Febiofest přichází opět do Hradce Králové

Jaro nezadržitelně klepe na dveře a s ním nastává čas, kdy agentura WAMAK CZ přichází již tradičně s filmovou lahůdkou v podobě mezinárodního filmového festivalu Febiofest 2017.

Hlavní část festivalu proběhne jako každoročně v Praze ve dnech 23. – 31. 3.2017  Po skončení pražské části zavítá výběr z programu Febiofestu již tradičně do českých regionů.

Místem konání letošních regionálních ozvěn je již tradičně multiplex CineStar v Obchodním centru Futurum Hradec Králové ve dnech 4.4. – 5.4.2017

Slavnostní zahájení za účasti filmové delegace v čele s Fero Feničem se uskuteční dne 3.4.2017 v multiplexu CineStar v Obchodním centru Futurum v Hradci Králové. První část večera bude věnována projekci vybraného filmu. Po filmu naváže druhý blok večera, a to doprovodný program a setkání předních představitelů Královéhradeckého kraje a Statutárního města Hradec Králové, soukromích podnikatelů a významných pozvaných hostů.

V následujících 2 dnech, 4.4. – 5.4. bude připravena přehlídka filmových lahůdek pro širokou veřejnost.

Tímto festivalem nabízí agentura WAMAK CZ jako pořadatel ve spolupráci s Magistrátem města Hradec Králové a Královéhradeckým krajem další kulturní bonbónek, a to hlavně v mezidobí, které není na větší festivalové aktivity příliš bohaté. Navíc se jedná o prestižní a kvalitní kulturní akci, která díky pochopení řady sponzorů položila základy tradice dalšího významného královéhradeckého festivalu.

Přijměte pozvání na filmovou přehlídku regionálních ozvěn Febifestu 2017!