.

Febiofest přichází opět do Hradce Králové

Jaro nezadržitelně klepe na dveře a s ním nastává čas, kdy agentura WAMAK CZ přichází již tradičně s filmovou lahůdkou v podobě mezinárodního filmového festivalu Febiofest 2016. Na své si přijdou nejen milovníci novinek světové tvorby, dokumentárního a experimentálního filmu, ale i projekce hudebních filmů a filmů generace nastupujících evropských tvůrců.

Hlavní část festivalu proběhne jako každoročně v Praze ve dnech 17.-25.3.2016- Po skončení pražské části zavítá výběr z programu Febiofestu již tradičně do českých regionů.

Místem konání letošních regionálních ozvěn je již tradičně multiplex CineStar v Obchodním centru Futurum Hradec Králové ve dnech 29.3. – 31.3.2016

Slavnostní zahájení za účasti filmové delegace v čele s Fero Feničem se uskuteční dne 29.3.2016v multiplexu CineStar v Obchodním centru Futurum v Hradci Králové. První část večera bude věnována projekci vybraného filmu. Po filmu naváže druhý blok večera, a to doprovodný program a setkání předních představitelů Královéhradeckého kraje a Statutárního města Hradec Králové – jednak z oblasti státní správy a samosprávy, ale i z podnikatelské sféry.

V následujících 2 dnech, 30.3. 31.3.2016 bude připravena přehlídka filmových lahůdek nejen pro širokou veřejnost, ale i pro studenty.

Tímto festivalem nabízí agentura WAMAK CZ jako pořadatel ve spolupráci s Magistrátem města Hradec Králové a Královéhradeckým krajem další kulturní bonbónek, a to hlavně v mezidobí, které není na větší festivalové aktivity příliš bohaté. Navíc se jedná o prestižní a kvalitní kulturní akci, která díky pochopení řady sponzorů položila základy tradice dalšího významného královéhradeckého festivalu.

Přijměte pozvání na filmovou přehlídku regionálních ozvěn Febifestu 2016!